O lepszym życiu będziemy mogli powiedzieć, gdy codziennie rano szybciej i wygodniej dotrzemy do pracy, a do najbliższego parku lub skweru dojdziemy w 5 minut. Wygramy, gdy każdy znajdzie dostępny żłobek lub przedszkole w najbliższej okolicy.

Cały Wrocław bliżej domu to więcej niż tylko hasło. To propozycja nowej filozofii w zarządzaniu miastem.

Wrocław osiągnie sukces, gdy suchą stopą dotrzemy z podwórka na przystanek i skorzystamy ze sprawnej komunikacji. Gdy wszyscy będą mogli w ciągu kilku minut dotrzeć do najbliższego zieleńca, usiąść w cieniu i odetchnąć czystym powietrzem. Wygramy, gdy każdy będzie mógł znaleźć żłobek lub przedszkole blisko domu.

Realna poprawa jakości życia wymaga ambicji, byśmy każdego dnia przeskakiwali sami siebie. Dlatego ukończenie Alei Wielkiej Wyspy i tramwaj na Swojczyce to dopiero początek! Jako mieszkańcy chcemy nie tylko sprawniejszej komunikacji między osiedlami, ale przede wszystkim poprawienia oferty na własnym osiedlu.

Dlatego musimy m.in. uruchomić okrężną linię autobusową wokół Wielkiej Wyspy, poprawić dostępność, atrakcyjność i bezpieczeństwo dla komunikacji pieszej i rowerowej, przybliżyć urząd mieszkańcom i poprawić dostęp do usług społecznych, szczególnie dla naszych Dzieci, naszych Rodziców i Dziadków!

Prawdziwe zmiany dokonują się nie na drodze rewolucji, ale na skutek konsekwentnej pracy z mieszkańcami i żelaznego przekonania, że może i powinno być lepiej. Ja takie przekonanie mam, dlatego proszę dziś o Państwa głos w wyborach 21 października!