Lepsze życie w sercu miasta – Cały Wrocław bliżej domu #Uhle2018

Dziś już oficjalnie: startuję w wyborach by walczyć o lepsze życie w sercu miasta! By cały Wrocław był naprawdę bliżej domu.

Dziękuję za setki spotkań i tysiące rozmów w ostatnich latach. Byliśmy razem, dlatego udało nam się wygrać dla naszych osiedli wiele ważnych spraw. Do remontu idą kolejne kamienice, podwórza i skwery, powstaje most i Aleja Wielkiej Wyspy, a na Swojczyce pojedzie tramwaj. Jednak to dopiero początek!

Dzięki naszym spotkaniom Wrocław znam od podwórka i wiem, jak ogromne wyzwania stoją nadal przed nami. Możemy im wspólnie sprostać, wiem jak to zrobić. Jestem gotów skutecznie walczyć o realne zmiany na lepsze na naszych osiedlach. By to zrobić potrzebuję Waszego wsparcia.
Dlatego bardzo serdecznie proszę – przed wyborami rozważcie, czy warto wesprzeć moją kandydaturę i program swoim głosem!

Znajdziecie mnie pod numerem 1 na liście Koalicji Obywatelskiej do Rady Miejskiej w okręgu numer 2 (Ołbin, Plac Grunwaldzki, Wielka Wyspa, osiedle Swojczyce – Strachocin – Wojnów).

Zapraszam serdecznie do mojej drużyny na Śródmieściu, Wielkiej Wyspie i w osiedlu Swojczyce-Strachocin-Wojnów. Chętnych proszę o kontakt. Do częstego zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.