Rewitalizacja Śródmieścia to wyzwanie dla całego Wrocławia. Miasta bez serc tracą też duszę. Śródmieście musi tłoczyć w tkanki miasta nadzieję.

Drogie Sąsiadki, drodzy Sąsiedzi!

Chciałbym podziękować, że przez ostatnie 4 lata mojej pracy byliśmy razem. Wasze wsparcie i przekazywane informacje pozwoliły mi skutecznie walczyć o nasze sprawy w Radzie Miejskiej.

Wspólnie wygraliśmy dla Ołbina i Placu Grunwaldzkiego wiele ważnych spraw. Kolejne podwórka, skwery i kamienice idą do remontu, a Śródmieście zaczyna znów nadawać miastu puls.

Przed nami jeszcze wiele spraw do wygrania. Gdy po wojnie Wrocław zasiedlał się na nowo centrum było właśnie tutaj. To był naturalny wybór, bo tu jest serce miasta. Energia ludzi, którzy tu mieszkają pozwoliła odbudować cały Wrocław.

Z wyzwaniami nie musimy mierzyć się sami. Rewitalizacja Śródmieścia to wyzwanie dla całego Wrocławia. Miasta bez serc tracą też duszę. Śródmieście musi tłoczyć w tkanki miasta nadzieję.

Dlatego będę walczyć o poszerzenie Strefy Rewitalizacji i w pełni wykorzystać nowe możliwości. Aby nasze dzieci mogły bezpiecznie się bawić, a nasi rodzice i dziadkowie mieli miejsce do odpoczynku. Aby możliwe było LEPSZE ŻYCIE W SERCU MIASTA.

Czytaj więcej o mojej działalności dla Śródmieścia w kategorii „Lepsze życie w sercu miasta”